Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Wyniki Zawodów Militarnych 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
środa, 01 września 2021 15:26

W zakładce "Zawody Militarne" publikujemy wyniki tegorocznej edycji IX Zawodów Militarnych w 2021 roku. Liczba stacji biorących udział w zawodach jest na poziomie ubiegłorocznym. Przypominam, że klasyfikacja w zawodach opiera się o zasady wzorowane z regat żeglarskich. W kategorii MIX są klasyfikowane wszystkie stacje, duże i małe, pracujące trzema emisjami, dwoma lub tylko jedną wybraną. Dla sprawiedliwości każda stacja jest klasyfikowana w poszczególnych emisjach (CW, SSB i RTTY). Podział na grupy: I i II wynika z położenia i trudności pracy wieloma emisjami z terenu. Strategie pracy są różne, przy pracy wieloma emisjami i sporej ilości konkurentów, trudno jest wygrać we wszystkich klasyfikacjach. Stąd z uznaniem przyjmujemy bardzo dobry wynik Ireneusza SP6TRX (trzy pierwsze miejsca) oraz klubu SP3ZBU (dwa pierwsze miejsca).

Więcej…
 
Zjazd Kasztelański 2021 - komunikat nr 4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 29 sierpnia 2021 19:42

Komunikat nr 4 XV Zjazd Kasztelański

W kwestii uporządkowania spraw związanych z XV Zjazdem Kasztelańskim:

Miejsce i termin jest znany i co do niego nie ma żadnych wątpliwości.

W związku iż tym razem zamawianie noclegów i wyżywienia jest w gestii przyjeżdzających przypominamy iż:

- nocleg zamawia jedna osoba i rozlicza się bezpośrednio z właścicielem ośrodka (w przypadku wykupienia noclegów w domku np.  pięcioosobowym łatwiej jest się rozliczyć ze współmieszkańcami niż przelewać częściowe kwoty zarządzającemu ośrodkiem). Koordynacja pojedynczych osób lub par - prosimy o kontakt z Wojtkiem SP2ALT sp2alt (at) gmail.com, telefon  797 546 127, będzie wyznaczona informacja o osobie odpowiedzialnej za zamówienie spania i jedzenia.

W uzupełnieniu do wcześniejszych komunikatów dostępny jest także dwuosobowy pokój w domku (z osobnym wejściem), więcej informacji w ośrodku oraz pod adresem https://www.psiagora.pl/cennik/domki/

- ta sama osoba, która rozlicza się za domek reguluje z ośrodkiem także za współmieszkańców koszty związane z wyżywieniem czyli:

·         90,0 PLN za osobę – wieczerza

·         30,0 PLN za osobę – śniadanie (oczywiście za śniadanie w sobotę i niedzielę płacimy 60,0 PLN).

Kontakt do ośrodka:  tel. 604 274 614 / 52 398 11 60

Co do informacji, która ma zostać przesłana do Karola SP2RTA to ma ty być tylko krótkie powiadomienie w stylu – "opłata za udział w zjeździe została wniesiona przyjeżdżam wraz z Piotrem SP2LQP, Wojtkiem SP2ALT oraz Marysią."

Chcielibyśmy także zakomunikować, iż wzorem lat ubiegłych wydawany będzie dyplom okolicznościowy – więcej informacji na temat dyplomu w następnym komunikacie.

 
Zjazd Kasztelański 2021 - komunikat nr 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
piątek, 27 sierpnia 2021 19:05

Zasady organizacji noclegu i wyżywienia zawiera komunikat nr 2

Spotykamy się w ośrodku "Psia Góra" w Swornychgaciach.

Najważniejsze, za termin wpłat za wieczerzę (dotyczy to tylko wieczerzy) mija 7 września, do kuchnia musi 8 przygotować zamówienia.

Karol SP2RTA prosi osoby, które wezmą udział w Zjeździe Kasztelańskim o przekazanie informacji o zgłoszeniu i opłaty w ośrodku. Karol przygotowuje personalizowane identyfikatory i sam nie odgadnie komu ma je wykonać. Informacje proszę przekazać na adres karol (at) sp2rta.pl

Więcej…
 
Modyfikacja regulaminu ZM-2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
piątek, 06 sierpnia 2021 15:20

Komisja Zawodów z uwagi na cenne formą puchary dla grupy I postanowiła dodać dodatkowe wymaganie dla startujących w grupie I.
Dodano w punkcie 6 dodatkowe uwagi dla startujących tylko w grupie I w postaci zapisu:

Uwagi do grupy I

Stacje pracujące terenowo dodatkowo przesyłają dokumentację fotograficzną, która w jednoznaczny sposób udokumentuje aktywację terenową (np. zdjęcia obiektu z rozłożoną stacją, zrzut pozycji GPS z mapy na telefonie, „ścieżkę” dojazdu, itp.).  Brak dokumentacji spowoduje zaliczenie do grupy II. Dokumentację przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dokumentacja dotyczy wyłącznie Zawodów Militarnych, przy aktywacjach obiektów w programie Twierdze i Forty oraz Architectura Militaris ta dokumentacja nie jest wymagana.

 

 
Komunikat nr 2 Zjazd Kasztelański 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 05 sierpnia 2021 21:26

Komunikat nr 2

Zjazd Kasztelański 2021 – Swornegacie
Garść informacji organizacyjnych zjazdu:

Bazować będziemy w Ośrodku „Psia Góra” ul. Podgórna 12, Swornegacie opodal Chojnic.

https://www.psiagora.pl/

tel. +48 604 274 614   /   52 398 11 60

Nocleg w domkach w cenie 220 zł/dobę (są też droższe domki – proszę sobie zobaczyć na stronie ośrodka). Domek posiada dwa pokoje: dwuosobowy i trójosobowy. Cena noclegu dla 4 osób w domku daje opłatę 55 zł/osoba/doba. Taniej wychodzi w 5 osób. Można domek wynająć w trójkę lub tylko dwójkę. Ale wyjdzie drożej licząc na osobę.

Więcej…
 
Zjazd Kasztelański 2021 - komunikat nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 15 lipca 2021 16:15

Zjazd Kasztelański Swornegacie 2021

Miejsce naszego spotkania to ośrodek wypoczynkowy "Psia Góra" Swornegacie, zakwaterowanie w domkach typu A, można tez zakwaterować się w domkach typu Lux.
W jednym domku typu A są 2 pokoje dla 5 osób (2+3), łazienka i aneks kuchenny, w domku noże mieszkać mniejsza ilość osób - cena 1 noclegu na osobę pójdzie w górę, ale dla 4 osób jest nadal atrakcyjna.

Więcej danych o ośrodku na stronie: https://www.psiagora.pl/

Ośrodek jest zamówiony na 11-13 września.  

W sobotę będzie dostępna sala na wspólną kolację. Menu i opłatę podamy w następnym komunikacie.

W naszych okolicach jest sporo obiektów: zamkowych, punktów oporu i grodów. Program twierdzowy - wszędzie daleko, ale można zrobić je po drodze.

Zapraszamy w nasze strony..

Piotr SP2LQP i Wojtek SP2ALT

 
Wielka prośba SP5IDK PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP5IDK   

Ponieważ zawiesił mi się komputer i nie zapisały się łączności z jednego zamku Bardzo Proszę wszystkich którzy zrobili ze mną łączność z zamku

JAĆMIERZ KSA 05

o wysłanie mi na meila lub sms-a danych z tych łączności tj. godz. i raportu.

Bardzo przepraszam za kłopot i z góry dziękuję.

tel. 501 292 289, e-mail. sp5idk (at) wp.pl

Mirek SP5IDK/8

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 39
Valid XHTML and CSS.