Home
Program dyplomowy Zamki w Polsce
Film z wyprawy zamkowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
niedziela, 17 października 2010 18:10

Otrzymałem list z linkiem do filmu z wyprawy zamkowej SP3CMA i SQ3HTK. Film zrealizował kolega Paweł.

Zapraszam do oglądania: Wyprawa na zamek Oborniki

Swego czasu pracowałem z tego miejsca z Piotrem SP2LQP - maszt na środku boiska a odciągi do bramek ;-)

 

 
IV Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP3CSD   
wtorek, 21 września 2010 17:04

Informuję, że tradycyjny „IV Zlot Kasztelański” w tym roku odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym „U Gosi” w Gorzewie koło Gostynina. http://www.u-gosi.jasky.pl/u-gosi/ w dniach 23 – 24 października.

Na Zlot zapraszamy wszystkich, którzy preferują pracę portable z Zamków i nie tylko.

Więcej…
 
Wylosowane nagrody PDF Drukuj Email
Wpisany przez SQ5GLB   
wtorek, 21 września 2010 16:58

W dniu 18 września br. w 37 Oddziale Terenowym PZK w Warszawie odbyło się tradycyjne uroczyste podsumowanie zawodów krótkofalarskich organizowanych prze 37 OT.

Po słowie wstępnym wygłoszonym przez Prezesa 37 OT PZK Macieja Dębskiego SQ5NAE nastąpiło wręczanie nagród i dyplomów dla zdobywców czołowych miejsc w zawodach. Po zakończeniu tej części uroczystości Szef Rady Sponsorów Jerzy Manarczyk SQ5JD wraz z „dyżurnymi sierotkami” Bożenką SQ5BT i Moniką SQ5LMT rozlosowali nagrody-niespodzianki wśród krótkofalowców, którzy spełnili wymagania regulaminowe R.S. Warunki te spełniło 28 osób, których „szanse”w ilości 35 znalazły się w kapeluszu. Szczęśliwcami okazali się (niech ucałują rączki „sierotek”) w kolejności losowania: Władysław Mirecki SP4ICP, Marcin Palmowski SQ9ITA, Włodzimierz Nawrot DL3KDC, Piotr Eichler SP2LQP, Marian Błaszczyk SP9RTZ oraz Marzena Paluszkiewicz SQ2LKO (buziaczek w policzek Moniki).

Osoby, które nie były obecne na uroczystościach i nie odebrały pucharów, dyplomów oraz nagród-niespodzianek będą to mogły uczynić na Zlocie Kasztelańskim, który odbędzie się w dniach 23-24 X br. w Gorzewie koło Gostynina.

Informacji na temat Zlotu udziela i zgłoszenia przyjmuje Grzegorz SP3CSD tel. kom. 604245357.

Marek Urbanowicz – SQ5GLB

 
Zlot Kasztelański PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
wtorek, 07 września 2010 19:34

Tegoroczny zlot kasztelański planujemy w dniach 23 - 24 X w gospodarstwie agroturystycznym "U Gosi" w miejscowości Gorzewo koło Gostynina. Cena noclegu w granicach 30-40 zł. Można przyjechać już w piątek 22 X. Deklaracje uczestnictwa prosimy przesyłać do Grzegorza SP3CSD. Opis warunków bytowych na stronie: http://www.u-gosi.jasky.pl/u-gosi/

 
I po zamku PDF Drukuj Email

Wybierając się do zamku BNL07 Konotop nie zobaczycie już tego widoku. Ruiny zostały przez właściciela zrównane z ziemia. Dokładniejsze informacje znajdziecie tutaj (artykuł w Gazecie Lubuskiej). Niestety właściciel ruin nie próbował odbudowy i poszedł po linii najmniejszego oporu - zburzył stare i być może wybuduje coś. Trudno, zamiast ruin mamy miejsce po zamku.

 

Fotografię ruin - stan sprzed kilku lat dostarczył Irek SP6TRX

 
Wspomnienie z wakacji - spotkanie w Kołobrzegu Email

22 sierpnia 2010 w Kołobrzegu miało miejsce spotkanie Irka SP6TRX z Jurkiem SP1JON, na którym to zostały wręczone osobiście pieczęcie do dyplomu zamkowego. Moment ten został uwieczniony aparatem fotograficznym. Uroczystość miała miejsce w kawiarence na rynku, przy kawie i deserze.

 

 
Informacja z wyprawy PDF Drukuj Email
Wpisany przez SP2ALT   
czwartek, 09 września 2010 08:38

Grupa w składzie Marek SQ5GLB, Tomek SP5JCX i Marian SP9RTZ informuje, że w piątek (10.09.2010) jadąc po zamkach Słowacji i Polski zmieniają zasadę pracy. Rozpoczęcie pracy z pierwszego zamku o godzinie 8 czasu lokalnego (06 UTC). Później pracują tak długo jak są korespondenci, gdy ich zabraknie jadą do następnego na liście zamku. Czyli nie będą obowiązywać podane w terminarzu wypraw godziny, a tylko kolejność uruchamianych zamków.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 30 z 34
Valid XHTML and CSS.